22 May 2012

We own the sky Po pięknym i słonecznym weekendzie zawsze jest mi najciężej wrócić do szkolnej rzeczywistości. Z perspektywy ławki, świat zza okna zawsze wydaje się jakiś piękniejszy i weselszy. Pozostaje mi tylko sobie powzdychać do leniwych poranków i długich wieczorów, bo koniec roku dopiero za miesiąc. O tak na pewno będzie mi się on niemiłosiernie dłużył. Zwłaszcza wstawanie na 7:10 nie polepsza sytuacji. A już w czwartek kończę 18 lat. Długo wyczekiwana pełnoletność nadchodzi, a potem jak to wszyscy mówią zleci do 30-stki nim się obejrzę.Oby ten czas nigdy nie nadszedł.

After beautiful and sunny weekend it's really hard for me to back to school. Boring, boring,boring and unfortunately from behind the window world looks so fascinatingly. That's bad, that I have to watch all free people walking through the city from school desk. I can't to the summer! Guys, do you know that I would end up 18years on Thursday. Yay,Finally I'll be adult. Of course there are adventages and disadventages of 
being adult, but now who cares!

(Dress-oysho, bag-zara,sandals-bershka,jacket-cubus,bracelets-h&m)

Sukienka z dzisiejszego posta to zeszłoroczny zakup, nie należę do osób,które wyrzucają ubrania po jednym sezonie, więc staram się wykorzystać ją również tego lata. Kolorowe dodatki jak najbardziej wchodzą w grę, do tego kurtka z denimu i duża torba (zdjęcia były robione zaraz po szkole) wypchana po brzegi. Niestety w moim przypadku post typu ,,co mam w swojej torebce'' musiałabym rozłożyć na kilka części. (tak noszę w niej praktycznie wszystko) taki mój mały dom w pigułce. 

The dress from today's post is the best for really hot days. Even if I bought it in the last season, I also can wear it now. I'm not the kind of people, who throw out old clothes. I like trying to mix it with new accessories and add them ,,new life''. Bracelets and denim jacket were just perfect to this dress. 
The big,black bag is compulsory, it's like house in a pill.


M83 - We own the sky
23 comments:

 1. Ale ładnie wyglądasz :) Jestem, jak zawsze, zakochana w twoich zdjęciach! Jakiego aparatu i obiektywu używasz?

  ReplyDelete
 2. Śliczna dziewczynkowa sukienka, kolor butów fajnie ożywia całość!

  ReplyDelete
 3. Nice blog. :)
  Would be glad if you would look on my blog, maybe you like it and we can follow each other.
  http://what-a-young-girl-should-not-know.blogspot.de/

  ReplyDelete
 4. Sukienka jest przepiękna. Ja o przyszłym miesiącu wolę myśleć jako o czasie, który sprawi, że wakacje będą jeszcze przyjemniejsze. Jest wtedy jakoś lżej ;)

  ReplyDelete
 5. Tę sukienkę z chęcią bym Ci porwała hehe :P

  ReplyDelete
 6. Dziękuję kochani<3

  Thank you all<3

  ReplyDelete
 7. Jak uroczo <3

  second--head.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. Tak delikatnie .. ślicznie ;)

  ReplyDelete
 9. śliczna sukienka!

  ReplyDelete
 10. lubię Cię w takiej naturalnej wersji :)

  ReplyDelete
 11. Widzę, że mamy blisko siebie urodziny- ja w sobotę :) od razu życzę Ci wszystkiego najlepszego i dobrego wejścia w 'dorosłe' życie :* Siedzenie w szkole w maju/czerwcu zawsze było dla mnie katorgą, piekielny gorąc i kuszące słoneczko za oknem. A co do zdjęć to świetnie wyglądasz, sukienka jest bardzo fajna :)

  ReplyDelete
 12. sandałki są energetyczne.
  A po 18 niestety leci... :(

  ReplyDelete
 13. To pierwsze zdjęcie od prawej z tych na początku jest super :)

  ReplyDelete
 14. I love that dress, and congrats on turning 18 soon! Have a great day :) There's a new post up on my blog and I'd love to hear what you think of it, so feel free to stop by!
  xoxo, Veena

  www.seveninchstilettos.com
  Twitter: @VeenaMcCoole

  ReplyDelete
 15. Prześliczne zakończenie koronkowe tej sukienki! :)

  ReplyDelete
 16. Uwielbiam Twoją urodę!
  Ania.
  www.annmac.blogspot.com

  ReplyDelete