27 November 2010

Winter
These pics are amazing. I miss a little for snow and real winter. Yesterday I was shopping and I bought some things. I'll show you them in the next posts. Have a nice weekend <3 

25 November 2010

Fur
Przepraszam za moją dość długą nie obecność. Oczywiscie brak czasu, dużo nauki i zmęczenie. To główne powody. Mam nadzieję, że teraz moja sytuacji się trochę uspokoi i będę dodawała posty regularnie. A narazie czekam na święta. Kto by pomyslał że został miesiąc..

Have a nice evening <3 

11 November 2010

Stairs to hell

 
 

( blazer:h&m, pants-zara, tank top-h&m, boots-doc. martens-bowler hat-h&m)W tym miejscu planowałam zdjęcia już dawno. Ale złożyło się tak, że zrobiłam je dopiero dziś. I mam nadzieję że to powtórzymy, bo miejsce jest naprawde bardzo fajne. Stare, drewnaine schody i świetlik tworzą specyficzny klimat. Dzisiejszy zestaw to połączenie marynarki w panterkę, spodni z wysokim stanem, które mogłabym nosić codziennie ze względu na ciepły materiał, a także krój i wygodę, oraz mojego ulubionego tank topu z Beatlesami i ukochanych Martensów. Zestaw powinnam nazwać ,,wszystko co kocham'' bo jest on
połączeniem moich ulubionych rzeczy. A narazie miłego weekendu wszystkim.

Place, where these pictures were made, is amazing. Long and really old stairs with wood railings and skylight create atmosphere. I like it. Today outfit is combination my favourites stuff. Leopard print blazer, high waisted pants which are so comfortable and warm, bowler hat, tank top with The Beatles printed and certainly red doc.Martens. I love this mix. Well have a nice weekend for everyone. 

6 November 2010

I lost my mind


 
 
( jacket-h&m, shirt-h&m, skirt-h&m- shoes-h&m, necklace-diy)

Dziś zestaw sponsorowany przez h&m. Tak się złożyło, że nie zwróciłam na to uwagi wychodząc z domu.
Ale i tak najważniejszym elementem stroju jest naszyjnik.To chyba moje pierwsze, samodzielne DIY. Naszła mnie ostatnio wena twórcza i postanowiłam ją wykorzystać. W głowie mam jeszcze kilka projektów, które planuje zrealizować a wy będziecie mogli je zobaczyć w kolejnych postach. Dziś było bardzo wietrznie i sama się sobie dziwię, że wyszłam tak ubrana i nie zmarzłam. Teraz grzejąc się w domu mam dreszcze patrząc na te zdjęcia. Miłego sobotniego wieczoru.


 Today set sponsored by h&m. When I was living my house I didn't notice that. But most important element of the outfit is my necklace which I did by myself. My firt DIY guys. Can you belive it?  I've got a lot of ideas in my head, which I gonna realize soon. And you'll see efects of my work in next posts. Today was so windy. But now I'm siting in my armchair and I'm drinking hot cocoa. Yummy. Have a nice evening. Kisses

4 November 2010

Inspirations - Vogue Italia


 photos : me

Dziś kilka inspiracji pochodzących z włoskiego vogue. Niesamowite sesje zdęciowe i piękne modelki. Jestem zachwycona. Dziękuje za wasze komentarze i odwiedzanie mojego bloga.
 
Today, some inspirations which are from vogue italia. Amazing photo sessions and beautiful models. 
I'm delighted. Thank you for your comments and visiting my blog.

Song for today:

2 November 2010

Back To Black

Image Hosted by PicturePush - Photo Sharing
Image Hosted by PicturePush - Photo SharingImage Hosted by PicturePush - Photo Sharing
Image Hosted by PicturePush - Photo Sharing
Image Hosted by PicturePush - Photo Sharing
Image Hosted by PicturePush - Photo Sharing
Image Hosted by PicturePush - Photo Sharing
Image Hosted by PicturePush - Photo SharingImage Hosted by PicturePush - Photo Sharing
 ( shirt-h&m, shorts-h&m, jacket-vintage, boots-Doc.Martens)
Dzisiejszy set jest zupełnie spontaniczny. Prześwitująca czarna koszula już od dawna za mną chodziła, ale nie wiedziałam z czym ją zestawić. Z szafy wyciągnęłam czarne szorty i dodałam skórzaną vintage kurteczkę. I tak o to powstał cały zestaw. Gdyby nie czerwone Martensy byłby całkiem zwyczajny. Piękna pogoda nadal dopisuję z czego ogromnie się cieszę. Nowy Vogue Italia dostarczył mi mnóstwa inspiracji, które pokaże wam w następnym poście. Miłego wieczoru wszystkim. Zapomniałabym chciałabym szczególnie podziękować mojemu fotografowi  Kamilowi za zdjęcia. Jesteś cudowny.

Today I want to show you my translucent, black shirt which I mixed with black shorts, leather, vintage jacket and Doc. Martens boots. Weather is still amazing! I can't belive is November and temeprature is so high. New Vogue Italia inspired me and I'll show you in the next my pics. Well, have a nice evening for everyone.
Ups I forget I would liketo thank you my fabulous photograph Kamil. You're amazing honey!

Song for today: